چرا کناف لند

تیم حرفه ای

تیم ما با داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی در حوزه کناف به شما عزیزان است.

متریال درجه یک

استفاده از متریال درجه یک در پروژه های اجرایی یکی از افتخارات ماست.

قیمت های مقرون به صرفه

در هرشرایط اقتصادی گروه کناف لند آماده ی برآورد هزینه و محاسبه دقیق پروژه های شماست.

گارانتی

گروه کناف لند بدلیل شناخت و تجربه کافی در این صنعت پروژه های خود را تا یک سال گارانتی بی قید شرط میکند.

تحویل سریع

مجموعه کناف لند خود را موظف به تحویل پروژه در تایم مذکور میداند و در غیر اینصورت حاضر به پرداخت جریمه میباشد.

پشتیبانی فوق حرفه ای

لورم ایپسوم متن هیولای وردپرس ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ ایران انفولد.

گروه کناف لند با ۱۰ سال تجربه و به کارگیری نیروی متخصص توانسته سابقه ای درخشان در حوزه خدمات کناف سقف،کناف دیوار و سقف کاذب داشته باشد.

طراحی کناف

کناف لند با استفاده از نیرو های متخصص و با تجربه در حوزه کناف و سقف کاذب به شما این اطمینان را میدهد که طراحان این مجموعه تا حد توان در راستای کمک به شما از هیچکاری دریغ نمیکنند.

برندهای دکولند

گروه سرزمین دکوراسیون با راه اندازی چند مجموعه صنعتی در حوزه درب و پنجره دوجداره،کناف و سقف کاذب،پارتیشن و کابینت توانسته قدم بزرگی در رقابتی کردن قیمت تمام شده و کیفیت هرچه بهتر پروژه ها بردارد.

مشاوره کناف

با توجه به تخصصی بودن امر کناف تیم کناف لند به شما این پیشنهاد را میدهد که برای راهنمایی بهتر مشاوران تیم ما کار شما را بصورت حضوری مورد بررسی قرار بدهند.

تیم ما با استفاده از کادری متخصص  و حرفه ای در حوزه کناف و سقف کاذب سعی بر آن داشته تا فضایی متناسب با سلایق کارفرمایان فراهم سازد.
تیم گروه سرزمین کناف با بکارگیری از قالب استاندارد طراحی و استفاده از متریال های روز دنیا در قالبی بر مشاوره رایگان در خدمت رسانی به مشتریان خود کوشا بوده که در این راستا میتوان هنر طراحی و معماری طراحان کناف لند را اساس پیشرفت شرکت دانست.

سرزمین کناف قادر به ارائه خدمات در حوزه طراحی و اجرا انواع کناف سقف و کناف دیوار و مشاوره و تامین کالا و همچنین اجرای آن در سطوح مختلف از جمله بازسازی دکوراسیون داخلی،طراحی دکوراسیون داخلی از زمینه های فعالیت تیم کناف لند می باشد.
یکی از رویکردهای اصلی گروه کناف لند رضایت کارفرمایان متناسب با نیازها و بودجه و سلایق آنها بوده و بر این اصول پایبند خواهیم بود.

هرگونه کپی برداری مورد رضایت مجموعه نمیباشد - تیم بازاریابی دکولند